برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به CHROME، FIREFOX، OPERA یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید.

قوانین و مقررات

توافق نامه کاربری :

پیش از اینکه عضو ادنوش شوید یا از خدمات و ابزار سایت ادنوش استفاده کنید، لازم است که تمام شرایط و قوانین مرتبط با این توافق‏نامه کاربری و نیز سیاست حفظ حریم شخصی را به دقت مطالعه و موافقت خود را با آن اعلام کنید. با قبول این توافق‏نامه کاربری، شما پذیرفته ‏اید هر زمان که از سایت‏ و خدمات ادنوش، یا از ابزارهایی که در دسترس کابران قرار داده شده تا با آن از خدمات سایت‏ ادنوش بهره‏ مند شوند، استفاده کنید، مفاد توافق‏نامه کاربری و سیاست حفظ حریم شخصی مصداق یافته و لازم ‏الاجر است.

استفاده از ادنوش :

قرارداد و توافق نامه کاربری ادنوش بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران تنظیم شده است.

با ارسال یک آگهی در سایت ادنوش، مسئولیت حقوقی کامل مضمون آن و بررسی صحت و مطابقت آن با قوانین و یا اخلاق حسنه و عرف اسلامی به عهده شما خواهد بود، و در ضمن، شما پیشاپیش موافقت خود را با شرایط عنوان شده در زیر اعلام کرده‏ اید: هنگامی که یک آیتم را در سایت ادنوش وارد می‏ کنید، فهرست‏ های شما به سایت‏ ادنوش ارسال می ‏شود. فهرست شما ممکن است بر اساس حروف کلیدی یا دسته‏ بندی برای چند ساعت قابل جستجو نباشد (یا بعضی مواقع تا 24 ساعت)، بنابراین ادنوش نمی ‏تواند مدت زمان دقیق فهرست‏ بندی را تعیین و تضمین کند. فهرست‏ بندی شما در نتایج جستجو نمایش داده می‏ شود و نتایج آن، بستگی به فاکتورهای مشخص شامل فرمت فهرست ‏بندی، عنوان، زمان، کلمات کلیدی، قیمت و… دارد.

تا زمانی که از سایت‏ ادنوش استفاده می‏ کنید، نمی ‏توانید:

آگهی‏ هایی که مرتبط با

  • کالا و خدمات غیرمجاز
  • عدم رعایت قانون، اخلال در حقوق شخص ثالث و یا سیاست‏ های ادنوش

و یا مخالف با قوانین موضوعه و یا اخلاق حسنه و عرف اسلام باشد درج کنید.

موارد ممنوعیت و یا محدودیت استفاده از ادنوش :

بدون ایجاد محدودیت در روش‏ های برخورد در حیطه قانون و اختیارات اداری این سایت، در صورتی که به این نتیجه برسیم که کاربری مشکل ایجاد می‏ کند یا الزامات قانونی خود را زیر پا می‏ گذارد، به حقوق معنوی و یا قانونی شخص ثالث تجاوز می‏ کند، یا نسبت به تعهدات خود و نفس سیاست‏ های ما متناقض عمل می‏ کند، می‏ توانیم خدمات و حساب کاربردی کاربر را محدود کنیم، به تعلیق درآوریم و یا آن را مسدود کنیم، به گونه ‏ای که از دسترسی وی به سایت‏ و دیگر مضامین، خدمات و ابزارهایمان ممانعت به عمل آورده، به تأخیر بیاندازیم یا مضامین او را حذف کنیم، همچنین به منظور جلوگیری از ورود کاربر به سایت و دور نگه داشتن او از فضای سایت، اقدامات لازم فنی و قانونی انجام می ‏شود. به علاوه، ممکن است، در شرایط مناسب و به صلاحدید خودمان، اکانت‏ های کاربرانی را که نسبت به حقوق معنوی و قانونی شخص ثالث تخطی کرده و این عمل را تکرار کنند، به حالت تعلیق در آوریم و یا مسدود کنیم. ما همچنین حق لغو کردن اکانت های تأیید نشده یا اکانت هایی که برای مدت طولانی فعال نبودند، بهبود، ویرایش یا توقف فعالیت سایت‏، خدمات و ابزارهای ادنوش را نزد خود محفوظ نگه می‏داریم. لذا ضمن قرارداد حاضر و عقد خارج لازم کاربر به ما وکالت با اسقاط حق عزل اعطاء کرده، تا بنا به تشخیص ما، هر یک از موارد بیان شده در بالا اعمال شود و حق هرگونه اعتراض و ادعایی را از خود سلب کند.

شما موافقت کرده ‏اید و تعهد داده‏ اید که از روبات، اسپایدر، اسکریپر یا سایر وسایل اتوماتیک جهت دسترسی به سایت به هر دلیلی و یا قصدی بدون دریافت مجوز صریح و کتبی ما استفاده نکنید.

همچنین شما موافقت کرده و تعهد داده اید تا موارد زیر را انجام ندهید:

  • هر عملی (به صلاحدید خودمان) که تحمیل کند یا ممکن است بی دلیل، ناخواسته یا بطور نامناسب فشار زیادی را به زیرساختار سازمان ما تحمیل کند.
  • کپی، خلق مجدد، ویرایش، ساختن کارهای بدلی و نشئت گرفته از آن، توزیع کردن، یا نمایش عمومی هر مضمونی (به جز برای اطلاع شما) از سایت‏، بدون اینکه از پیش، مجوز صریح و مکتوب ادنوش و یا شخص ثالث مربوطه را دریافت کرده باشید
  • ایجاد مزاحمت یا تلاش برای ایجاد مزاحمت در فعالیت سایت‏ یا هرگونه فعالیتی که در ارتباط با اداره کردن سایت‏ باشد

حریم شخصی :

ما اطلاعات شخصی را بدون کسب موافقت صریح شما، به شخص ثالثی برای به کارگیری در اهداف بازاریابی نمی ‏فروشیم یا اجاره نمی‏ دهیم. ما از اطلاعات شما فقط مطابق با آنچه که در سیاست حفظ حریم شخصی ادنوش توضیح داده شده، استفاده می‏ کنیم. ما حفاظت از حریم شخصی کاربران را به عنوان یک اصل اجتماعی مهم به حساب می‏ آوریم. اطلاعات شما در رایانه‏ هایی که توسط سیستم‏ های امنیتی فیزیکی و مجهز به تکنولوژی‏ های پیشرفته محافظت شده، ذخیره و پردازش می‎شود. به علاوه این رایانه ‏ها در موقعیت‏ های گوناگون جغرافیایی واقع شده‏ اند. شما می‏توانید به اطلاعاتی که در اختیار ما قرار داده‏ اید دسترسی داشته و آن‏ها را ویرایش کنید. در صورتی که نسبت به انتقال اطلاعات خود یا استفاده از آنها به ترتیب مذکور معترض هستید یا رضایت ندارید، لطفاً از خدمات ما استفاده نکنید.

توضیحات تکمیلی عمومی :

ادنوش، کارمندان، مدیران، شرکاء و توزیع ‏کنندگان رسمی ادنوش هیچ مسئولیت قانونی و اخلاقی در قبال خدماتی که از طریق سایت‏ ادنوش توسط اشخاص ثالث ارائه می ‏شوند یا برای فهرست‏ ها و مضامینی که توسط اشخاص ثالث تهیه شده، و آگهی می ‏شوند، ندارد و صرفاً در حدود قانون، آگهی‏ های اشخاص ثالث را درج می‏کند.

اگر هر بندی از این توافق‏نامه، مطابق قانون نامعتبر یا اجرا نشدنی باشد، چنین بندی باید مجدداً بررسی شده و باقی شروط و ضوابط به قوت خود باقی هستند. ما این توافق‏نامه را به صلاحدید خود، طبق بخش اطلاعیه‏ ها ممکن است، تغییر دهیم. بالای صفحه فقط مربوط به اهداف رجوعی است و گستره یا وسعت این قسمت را محدود نمی‏ کند. عدم اقدام قانونی ما نسبت به نقض قوانین توسط شما یا سایر افراد به این معنا نیست که ما از حق خود نسبت به برخورد با نقض قوانین گذشته‏ ایم و عمل مغایر با قوانین با برخورد متعاقب مواجه نخواهد شد. در عین حال، ما تضمین نمی‏ کنیم در قبال کلیه موارد نقض قوانین توافق نامه، موارد ذکر شده را اجرا کنیم.

ممکن است در هر زمانی، این توافق نامه تغییر کند یا اصلاح شود که موارد اصلاح شده در ادنوش اعلام خواهد شد. به غیر از موارد استثنایی، کلیه اصلاح‏ات یا موارد تغییر یافته، از زمان تاریخ انتشار خود لازم الاجرا هستند.

بالا